»
Takaisin
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
Hermes F2Leijonaliiga
11
Tam
klo 12:15
Jäähalli
Hermes Punainen - Kiilat Valkoinen
Hermes F2Leijonaliiga
11
Tam
klo 12:15
Jäähalli
Hermes Musta - Kiilat Sininen
Hermes F2Leijonaliiga
11
Tam
klo 13:10
Jäähalli
Hermes Punainen - Kiilat Sininen
Hermes F2Leijonaliiga
11
Tam
klo 13:10
Jäähalli
Hermes Musta - Kiilat Valkoinen
Hermes BB-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1
11
Tam
klo 14:15
Muhos
MuJk - Hermes
Hermes C2C2 AA jatkosarja, lohko 5
11
Tam
klo 14:40
Kokkola hh
Hermes - PaKa
6-3
Hermes ANuorten Suomisarja
11
Tam
klo 16:40
Kokkolan jäähalli
Hermes - KeuPa HT
Hermes F2Leijonaliiga
12
Tam
klo 10:30
Ylivieska
YJK Valkoinen - Hermes Sininen
7-11
Hermes F2Leijonaliiga
12
Tam
klo 10:30
Ylivieska
YJK Sininen - Hermes Valkoinen
5-10
Hermes D1D1AAA jatkosarja, lohko 4
12
Tam
klo 11:00
A. Jäähallin kaukalo
Hermes Österbotten - JPK Punainen
7-3
Hermes F2Leijonaliiga
12
Tam
klo 11:30
Ylivieska
YJK Valkoinen - Hermes Valkoinen
10-8
Hermes F2Leijonaliiga
12
Tam
klo 11:30
Ylivieska
YJK Sininen - Hermes Sininen
5-12
Hermes E2E2 Lohko 3e
12
Tam
klo 12:10
Kokkola hh
Hermes Punainen - S-Kiekko Sininen
5-7
Hermes C2C2 AA jatkosarja, lohko 5
12
Tam
klo 13:00
Kajaani
Hokki White - Hermes
3-4
Hermes D1D1AA jatkosarja, lohko 6
12
Tam
klo 13:50
B. Besthall-areenan kaukalo
Hermes Punainen - Jeppis
6-12
Hermes C1C-nuorten Suomi-sarja, lohko 1
12
Tam
klo 15:45
Kokkola
Hermes - OS Salamat Ak
10-1
Hermes D1D1AA jatkosarja, lohko 6
18
Tam
klo 11:00
Laukaa
Team LKP - Hermes Punainen
Hermes E2E2 Lohko 3e
18
Tam
klo 12:10
Seinäjoki 3
S-Kiekko Sininen - Hermes Punainen
Hermes ANuorten Suomisarja
18
Tam
klo 14:00
Jyväskylä harjoitushalli 2
Diskos - Hermes
Hermes C1C-nuorten Suomi-sarja, lohko 1
18
Tam
klo 14:20
Kokkola
Hermes - PyPo
Hermes BB-nuorten Suomi-Sarja Lohko 1
18
Tam
klo 16:40
Kokkola Jäähalli
Hermes - Sport Akatemia
Hermes D1D1AAA jatkosarja, lohko 4
18
Tam
klo 16:50
JKL hh1
JYP Musta - Hermes Österbotten
Hermes D1D1AAA jatkosarja, lohko 4
19
Tam
klo 11:00
Killeri 1
Diskos Pun - Hermes Österbotten
Hermes E2E2 Lohko 3e
19
Tam
klo 14:30
Kokkolan Jäähalli
Hermes Punainen - S-Kiekko Valkoinen
Hermes E2E2 Lohko 3e
19
Tam
klo 16:20
Kokkolan Jäähalli
Hermes Valkoinen - S-Kiekko Sininen
Hermes D1D1AA jatkosarja, lohko 6
19
Tam
klo 16:45
Tikkakoski
JyKi Tiikerit - Hermes Punainen
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Videot
Juniori Hermes
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Ilmoittautumiset
Kategoriat